Kontakty

HOSTOMSKÝ – krbová kamna, kotle
Pražská 193/43
250 01 BRANDÝS N/LABEM

Telefon: 602 41 85 41
Email: hostomsky.p@hostomsky.cz

Otevírací doba

PondělíPo domluvě servisní práce v terénu
Úterý8:00 – 12:00 13:00 – 16:00
Středa8:00 – 12:00 13:00 – 16:00
Čtvrtek8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
PátekPo domluvě servisní práce v terénu
Sobota a neděleZavřeno

Historie

Naše firma Hostomský – Krbová kamna, kotle, vznikla již v roce 1991 původně se zaměřením na servis plynových kotlů a kotlů na dřevo VERNER.  

V roce 1994 jsme od firmy Verner získali výhradní zastoupení pro region střední Čechy na prodej a servis jejich výrobků. Významnou měrou jsme se podíleli na uvedení krbových kamen s výměníkem Golemek a prvních kombinovaných kotlů na dřevo a peletky ZEUS na trh.  

Se zvyšující se poptávkou jsme rozšířili i sortiment o další české a zahraniční výrobce kamen, kotlů, paliv a kamnářských doplňků.  

V roce 2003 jsme do České republiky dovezli a nechali certifikovat jedny z prvních automatických kamen na peletky od italského výrobce Thermorossi. Tato značka získala okamžitě velkou oblibu mezi českými zákazníky, hlavně díky spolehlivosti a širokému sortimentu kamen i kotlů různých výkonů.  

V roce 2011 jsme získali zastoupení pro český trh od předního rakouského výrobce kotlů na peletky HAPERO Energietechnik.

Jedná se o ucelenou řadu kotlů o výkonu 4 – 35 kW, které pracují s účinností 95 – 97% a mají kompletně zpracovanou regulaci topného systému i automatické doplňování paliva z externího zásobníku.  

V současné době nabízíme široké spektrum kamen, krbových vložek a kotlů od celé řady domácích i zahraničních výrobců. Specializujeme se na kompletní dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis kotlů na dřevo a peletky a na montáže systémů ústředního vytápění.  

Naším cílem je poskytnout nejen odbornou radu a pomoc zákazníkovi při výběru topidla v naší prodejně, ale v případě zájmu provést i odbornou instalaci technologie kotelny a systému ústředního vytápění.  

Nesoutěžíme se supermarkety o výši slev, ale snažíme se pro naše zákazníky vybírat kvalitní výrobky, které jim budou sloužit bez problémů a k jejich plné spokojenosti dlouhou řadu let.